Svidnícka speváčka Kristina „...ešte váha“ a krstí svoj debutový album

Už v utorok 18. novembra pokrstí svidnícka spevácka hviezda Kristina svoj debutový album „...ešte váham“ v bratislavskom klube ROUTE 69 (pozn. bývalý COYOTE UGLY v R1 Centre), krstným otcom albumu je český spevák (raper - recitátor) Leoš Mareš.
Do zoznamu top albumov, ktoré túto jeseň vyšli podľa supermusic.sk, bezpochyby patrí aj prvý album veľkého slovenského objavu 21-ročnej Svidníčanky Kristíny Pelakovej. Tá sa prvýkrát objavila ešte v roku 2006 so singlom „Som tvoja“, ktorý nahrala s raperom Opakom z AMO.
Takmer tri roky trvalo nahratie jedenástich autorských piesní, pod ktoré sa podpísala nielen Kristína, ale aj Kamil Peteraj alebo Robo Grigorov. Stihla tiež natočiť tri kvalitné videoklipy k singlom „Som tvoja“ s už spomínaným raperom, podarenú prerábku „Vráť mi tie hviezdy 08“ od Beáty Dubasovej, či letnú záležitosť s názvom „Zmrzlina“, ku ktorej si prizvala svoju českú kolegyňu Victoriu. Kristina je zároveň dôkazom toho, že budúcnosť začínajúcich interpretov začína na internete. Jej videá zhliadlo podľa supermusic.sk k dnešnému dňu viac ako milión divákov. Jej debutový album obsahuje aj dva remixy „Vráť mi tie hviezdy 08“ a „Zmrzlina“, ako aj tri už spomenuté videoklipy. Našej rodáčke-speváčke želáme s novým albumom veľa úspechov a vysoké predajné čísla.

Autor: -iv-
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.