Karneval na ZŠ Komenského navštívil kúzelník Wolf

Na tento karneval budeme dlho spomínať a tešíme sa už teraz na to, aké prekvapenie pre nás pripravia naši učitelia a rodičia o r

 Kúzelný, čarovný, magický, každý je na ňom vítaný... S týmto mottom sa niesol náš neobyčajný karneval vo štvrtok 29. januára. Minions, lego, Monster High, sparťania, tučniaci, jablko s červíkom, papagáj, zmrzlinový pohár, Snehová kráľovná, papuča, a mnoho ďalších masiek sa zabávali na našom ,,Magickom, čarovnom, kúzelnom karnevale“.

 

Tohtoročný karneval bol skutočne vydarený a magický. Nielen pestrosťou a nápaditosťou masiek, ale aj bohatým programom, ktorý pre nás pripravilo vedenie školy v spolupráci s rodičovskou radou. Žiaci prvého stupňa si užívali karnevalové šantenie a prišiel aj kúzelník. Kúzelník Wolf so svojím DJ-om, s ktorým sme sa stretli prvýkrát. Boli sme plní očakávania, túžob a naozaj, vykúzlil nám doslova super karneval. Priniesol si svojho "kolegu" papagája. Veľmi rýchlo  sme si ho obľúbili. Kúzelník Wolf  nás zabával šikovnými a zábavnými trikmi, nad ktorými si lámeme hlavy ešte doteraz. Do svojich kúzelníckych trikov zapojil aj nás, niektorých detských odvážlivcov. Potom nasledovala Karnevalová diskotéka. Naučil nás i zopár tanečných prvkov, veselých choreografií. (Laura Kuzmová a Viktória Konárová 7.A)


Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.