VITAJTE MEDZI NAMI: Vo Svidníku rodila aj Vietnamka

Timea Zasadová sa narodila 30.01.2015. Pri narodení mala 48 cm a vážila 3050 g.

 Minulý týždeň sa okrem iných detičiek narodili vo svidníckej pôrodnici aj tieto deti. Rodiť na Slovesnko prišla aj žena z Vietnamu. 

RASTISLAVA: BUDE TO VÍŤAZKA

Dvadsaťštyriročná Rastislava Kondželová porodila svoje prvé dieťaťko 28. januára v pôrodnici voSvidníku. Svojej dcérke dala meno Viktória. “Bude to víťazka, preto dostala takéto meno. V zálohe sme mali aj Scarlett, ale to neprešlo,” prezradila čerstvá mamička.  

 

THAO: JE TU LEPŠIE

 

Thao Paraničová (27) zo Stropkova porodila 28. januára Emíliu. Je to jej prvorodená dcéra. “Pochádzam z Vietnamu. Páči sa mi tu výborne. Na Slovensku som sa rozhodla rodiť preto, lebo je to tu lepšie pre dieťa,” povedala mamička, ktorá na Slovensko prišla tri mesiace pred pôrodom. 

 

 

MARTINA: SOM RADA, ŽE JE TO ZA MNOU

 

Svoje druhé dieťatko priviedla na svet 33-ročná mamička Martina Zasadová z Vyšnej Oľšavy. 30. januára sa jej narodila dcérka Timea. “Doma ju čaká 13-mesačná sestrička. Rodila som cisárskym rezom, som rada, že je to už za mnou,” povedala nám M. Zasadová. 

 

NATÁLIA: MENO DOSTAL PO OTCOVI

 

Dvadsaťtriročná Natália Horváthová z Hunkoviec porodila svoje prvé dieťa- synčeka Jána. “Meno som mu dala podľa manžela. Pôrod bol dosť ťažký, ale dá sa to vydržať,”prezradila prvorodička. 


Autor: redakcia
Ján Horvát sa narodil 28.01. 2015. Pri narodení meral 48 cm a vážil 2980 g. Viktória Kondželová sa narodila 28.01.2015. Pri narodení mala 50 cm a 3760 g. Emíla Paraničová prišla na svet 28.01.2015. Pri narodení mala 46 cm a vážila 2720 g.
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.