Prípravný futbal

Nedeľňajší súboj Svidníčanov s Ľuboticami na umelej tráve v Pre­šove sa neodohral z dôvodu ocho­renia väčšiny hráčov 1. FK.

Giraltovčania mali v sobotu odo­hrať svoje druhé prípravné stret­nutie na umelej tráve v Prešove so starším dorastom Tatrana U 19. Keďže do 11. hodiny, kedy sa malo stretnutie začať, nebolo v silách správcu ihriska s umelým povr­chom nádielku snehu odstrániť, stretnutie sa nakoniec neuskutoč­nilo.

V stretnutí po jeseni vedúcich mužstiev III. ligy Východ a IV. ligy Sever si diváci prišli na svo­je, keď videli až sedem gólov. Na­koniec sa z víťazstva tešili hostia, hoci domáci vyhrávali už 2:0.

Štvrtoligoví Kračúnovčania po Svidníku a Bard. Novej Vsi v prí­prave porazili v poradí už tretieho treťoligistu.

Stropkov – Humenné 3:4 (2:2), góly Špilar 2, Burcák

Zostava Stropkova: Majerník – Petrišin, Burcák, Pavlík, Čurlík – Poľak, Jakubčo, Vaško, M. Pola­ščík – Špilar, Varga, striedali Dan­ko, Vrábeľ, Bunda, Jaselský, Tabiš

Sabinov – Kračúnovce 2:3 (0:0), góly Lukáč 2, Havrila

Zostava Kračúnoviec: Štefanik – Lukáč, Varga, Dzurjuv, Kočiš – J. Peržel, Šima, Nazarej, Lechman – Ungvarský, Šoltýs, striedali Ban­džák, Čabala, Havrila, Breja, Hu­dáček

Ďalšie prípravné stretnutie majú Svidníčania naplánované na sobo­tu 10. februára. Na umelej tráve v Bardejove by sa o 15. hodine mali stretnúť s Gerlachovom. Gi­raltovčania dúfajú, že tentoraz im nepriazeň počasia nezmarí ďalšie prípravné stretnutie. To je naplá­nované na sobotu 10. februára, o 11. hodine by sa mali predstaviť na umelej tráve v Snine v súboji s do­mácimi futbalistami. Stropkovča­nia budú mať počas najbližšieho víkendu voľno, ďalšie prípravné stretnutie odohrajú až v stredu 14. 2. v Trebišove. Kračúnovce budú v sobotu 10. 2. so začiatkom o 13. hodine na umelej tráve v Stropko­ve hostiť Bystré.

-bar-

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.