Pozvánka na volejbal

Keďže VK KDS-Šport Košice má povinnosti v európskej súťaži MEVZA prvé stretnutie play-off sa vo svidníckej športovej hale odohrá už štvrtok 22. februára o 17. hodine, oproti oficiálnej so­bote 24. februára. Všetci priaz­nivci svidníckeho volejbalu ste na prvom stretnutí play-off sr­dečne vítaní a vaše hlasivky budú určite vzpruhou pre domácich volejbalistov. Prvé kolo vyraďo­vacej súťaže sa hrá na dve víťaz­né stretnutia. Výhra v domácom stretnutí bude tým najlepším štar­tom do rozhodujúcej časti súťaže.

I. liga juniorov Východ pokraču­je v sobotu 24. februára 17. ko­lom. Juniori Slávie budú v mest­skej športovej hale hostiť VKM St. Ľubovňa, začiatky stretnutí o 11. a 13. hodine.

Desiatym kolom bude pokračo­vať aj súťaž starších žiakov. TJ Slávia Svidník privíta v sobotu 24. 2. v telocvični ZŠ Karpatská ŠK Gymnázium Humenné. Za­čiatky zápasov budú o 10. a 13. hodine.

Mladší žiaci sa v nedeľu 25. 2. predstavia v telocvični ZS Kar­patská na ďalšom turnaji v 4-ko­vom volejbale. Začiatok turnaja je o 10. hodine. -bar-

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.