OKRESNÝ FUTBAL

6. liga

Stročín - Bukovce 3:4 (0:3)

Góly: Jakub Bača, Martin Rodák, Patrik Kačmár (PK) – Dominik Kmiť 2 (1 z PK), Adrián Palička, Norbert Kmiť ŽK: 0 - Pavol Palička

Rovné - Kalnište 4:0 (2:0)

Góly: Martin Palenčár, Patrik Vansa 3 ŽK: 0

Radoma - Tisinec 1:1 (0:0)

V šlágri kola sa zrodila zaslúžená remíza. Prvý polčas bol slabý z oboch strán, hostia dali v 52. minúte gól po chybe domácich. Domáci následne otvorili hru a odmenou im bol gól z pokutového kopu, aj keď hostia protestovali, že faul bol pred šestnástkou. Videozáznamom im bolo preukázané, že faul bol v šestnástke. Zápas nemal takú úroveň ako by sa patrilo na mužstvá v čele tabuľky.

Góly: Matkobiš (PK) – Demjan ŽK: 0 - Peter Skysľak, Keselica

Kuková - Sitníky 1:4 (1:1)

Góly: Ján Oravec - Tomáš Kirňak, Marko Šuca, Marián Durkač 2 ŽK: 0

Breznica - Chotča 3:0 (0:0) Už v 1. min. domáci mali dve tutovky, ktoré nepremenili a tak sa celý 1. polčas predbiehali v zahadzovaní šancí. V 2. polčase, po prestriedaní, to už začalo brezničanom padať, keď strelili 3 góly a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Šugar, Cuprišin, Puchir ŽK: Pustý - Bujdoš

Lomné - Miňovce 4:2 (2:2) Góly: Ivan Želizňák, Matej Kapa, Miroslav Hospodár, Vladimír Schuster - Vladimír Homoľa 2

ŽK: 0 - Marek Mojsej

7. liga ŠK Orlík - Mestisko 2:0 (1:0)

V slušnom zápase domáci využili len dve šance.

Góly: Pavelčák, Noga ŽK: 0

Kružlová - Giraltovce 2:3 (2:1)

Góly: Tibor Sivák 2 – Ľuboš Cina, Ján Halek 2

ŽK: 0

Ladomirová - Baňa 1:0 (1:0)

Za pekného počasia sa hral pekný futbal.

Góly: Milan Džurban

4. liga - dorast

Radoma - Chotča 3:1 (2:0) Góly: Ján Čula 3 - Michal Hudák

3. liga žiaci A

Lúčka - Kuková 6:2 (3:0)

Góly: Jakub Hvišč, Matej Krajňák, Kristián Čmilňák 2, Šimon Jurčišin, Marek Tkáč – Richard Kuzma, Daniel Maťaš

Kalnište - Breznica 4:9 (1:3)

Góly: Damián Mašlej, Sofia Bosáková 2 (1 z PK), Jozef Fučo - Adam Bartko 4, Jozef Cina 2, Ladislav Bilý, Damián Moskaľ 2

3. liga žiaci B

Rovné - Stročín 12:2 (2:1)

Góly: Kevin Vyravec, Nikolas Vyravec 3, Viktor Ferenc 6, Adam Konár, Samuel Leonard Stronček - Milan Čonka (PK), Nikolas Sivák

Tisinec - Bukovce 0:4 (0:3)

Góly: Adam Hančák 2, Adrián Fedák, Samuel Fedák

Autor: redakcia