Z mesta Svidník je možné odniesť si pamätku s originálnou fotkou - turistická sezóna môže začať.

Počas dnešného dňa sa vo Svidníku na štyroch miestach umiestnili rámy s nadpisom Svidník a číslicou 665, ktorá predstavuje výročie prvej písomnej zmienky. Primátorka Marcela Ivančová: "Rámy som videla na zahraničnej dovolenke a už dlhšiu dobu som niesla so sebou spomienku, aké to bolo milé odfotiť sa pri pamiatke v ráme. Som rada, že sa tento nápad podarilo dostať aj k nám a s pomocou Výroby nábytku na mieru - TOMI a členov OZ Svidnícka Paleta máme vo Svidníku takto spestrené štyri miesta."

Rámy sa nachádzajú v centre Svidníka pri soche gen. Svobodu a na pešej zóne, tiež pri Pamätníku sov. armády a na skanzene. Touto atrakciou sme chceli zaujať na začiatku turistickej sezóny a otvoriť leto novinkou. V najbližších dňoch budeme inštalovať aj nadrozmerný nadpis mesta Svidník, ktorý  bude mať trojrozmerné písmeno na odhodenie plastových vrchnákov. 

Spolu s ďalšími krokmi na podporu turizmu, ako sú pôsobivé pohľadnice, distribúcia letáčikov, spolupráca s GDH Svidník v Údolí smrti, ale aj uverejňovanie upútavky o meste v celoslovenských médiách, chceme dať o sebe vedieť a veríme, že letná sezóna nám to vráti. 

Mgr. Kristína Tchirová
marketing a komunikácia

 

Mesto Svidník

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.