12. Kalnište 7 2 1 4 7:15 7

13. Mestisko 6 1 0 5 5:20 3

14. Radoma 7 0 2 5 4:16 2

Stročín - Kuková 7:2 (1:1)

Hostia domácim vzdorovali iba prvý polčas, v druhom polčase domáci ovládli hru úplne a hrali iba o skóre. Škoda množstva nevyuži­tých šancí v prvom polčase. Hralo sa veľmi slušne bez kariet.

Góly: Denis Hnát 2, Marián Vitko 2, Jakub Bača, Patrik Kačmár, Oliver Dudáš - Jozef Jurč, Adrián Tkáč

Tisinec - Mestisko

(hostia nepricestovali)

Lúčka - Sitníky 1:5 (0:4)

Tento výsledok sa započítava aj do súťaže o pohár predsedu OOFZ.

Góly: Smetánka - Durkáč 3, Tomáš Kirňák, J. Varga

Lomné - Radoma 5:2 (2:0)

Miňovce - Hrabovčík 2:0 (0:0)

Po vyrovnanom prvom polčase sa v druhom polčase domáci, po peknej kombinácii, uja­li vedenia. Následne po snahe hosťujúceho mužstva vyrovnať, domáci strelili druhý gól. Za stavu 2:0 sa hostia snažili o tlak na do­mácu bránu, čoho výsledkom bolo aj neza­vinené zranenie domáceho brankára, kedy sa zápas prerušil. Do konca zápasu chýbalo 10 minút. V snahe hosťujúceho mužstva bolo zvrátiť výsledok, taktickou hrou domácich sa im to však nepodarilo.

Góly: Peter Ištočko, Homoľa

Rovné - Chotča 2:0 (1:0)

Góly: Slavomír Ferenc, Michal Viravec

Breznica - Kalnište 0:0

Títo súperi sa stretli tento týždeň dvakrát. Najprv vo štvrtok odohrali pohár a v nedeľu majstrovský zápas. V pohári domáci dali príležitosť chlapcom z lavičky a tí nestačili na dobre hrajúcich hostí. V odvete už vsadili na skúsených hráčov a na zabezpečenú obra­nu a tak výsledkom je nerozhodný stav 0:0, oproti poháru, keď jasne dominovali hostia, ktorí vyhrali 0:6.

ŽK: Štefanišin - Ivan Patrik

7. liga

Havaj - Orlík 4:1 (1:0)

Vo vyrovnanom zápase domáci využili ojedinelé šance.

Góly: Marek Darivčák, Marcel Džavoronok, Ra­dovan Skysľak, Radoslav Halavin - Beňo

Miňovce - Radoma 3:3 (1:3)

Bolo vidno, že obidve mužstvá sú štandard­ne dlhodobo na kvalitnej úrovni. Bolo sa na čo pozerať v tejto kategórii žiakov, čo uznali aj hostia. Góly: Samuel Červeňák, Damián Bačišin, Adam Palej -

Dorast

Mládežnícky futbal

Mestisko - Lomné 2:11

Hrabovčík - Rovné 8:2 (4:1)

II. liga st. dorast Východ: Giraltovce – Svit 1:0, gól Jurč, Giraltovce – Sobrance 2:2, góly Smetanka 2, Stropkov – Sp. Belá 6:0, góly Ja­selský 4, Vrábeľ, Feč

II. liga ml. dorast Východ: Giraltovce – Svit 4:0, góly Mihok, Čabala, Šimko, Pavuk, Giral­tovce – Sobrance 2:1, gólym Hruška, S. Tkáč, Stropkov – Sp. Belá 2:1, góly Fečo, Džupin

III. liga dorast Šarišsko-Dukelská: Svidník – Jasenov 3:1, góly Keselica, Vaľany, Druga, Kračúnovce – Osikov 2:1, góly Jurko, Labuda

I. liga st. žiaci Východ – U 15: Vranov – Stropkov 1:2, góly Leško, Krajňák, U 14: Vra­nov – Stropkov 4:0

I. liga ml. žiaci Východ – U 13: Stropkov – Sp. Nová Ves 2:5, góly Jobko, Dovičák, U 12: Stropkov – Sp. Nová Ves 13:4, góly Nemec 5, Andrejko 3, D. Veselý 2 (1 z 11 m), Fatľa, Biľ, Petrus

II. liga st. žiaci sk. B: Svidník – FAMT Prešov 0:7, Giraltovce – Kračúnovce 6:0, góly Bobák a Kuriplach po 2, Partila, Michalko

II. liga ml. žiaci sk. B: Svidník – FAMT Pre­šov 2:3, góly Vaškanin 2, Giraltovce – Krač­únovce 9:0, góly S. Juhas 3, Kiňa 2, M. Juhas, Partila, E. Kokolík, Kurej -bar-

Starší žiaci.

7.kolo 17.9.2016

1.FK Svidník- FAMT Prešov 0:7 (0:4)

Po dobrom výkone na Safi, v predchá­dzajúcom kole, doma chlapci chceli tento výkon potvrdiť v zápase s FAMT Prešov,ale opak bol pravdou. Hostia boli jasne lepším mužstvom, čo vyjadrili aj strelecký a do polčasu strelili 4 góly. Aj II.polčas mal podobný priebeh a ďalšie tri góly v domácej bránke stanovili ko­nečný stav.

Zostava: Horochonič, Paliga, Makara, Gajdoš Haluška, Savčák, M.Adamečko, Ferenc, Goriščák, P.Kamenický, Oračko, striedal: Kočan, Kanaloš, Janek, Ada­mečko, lavička: Pasnišín, Bôrik, Janošík Tréner: Klimik

Mladší žiaci

1.FK Svidník- FAMT Prešov 2:3 (0:1)

Zápas mladších žiakov bol síce v réžií hosti, ktorí sa ujali vedenia už v 3´, ale v ďalšom priebehu domáci bojovnosťou hru vyrovnali a do polčasu sa stav ne­menil. V II. polčase hostia v úvode opäť skórovali, domácich tlačili, ale domáci po rohu znížiil Vaškaninom. Po chybe v obrane hostia opäť skórovali. V záve­re domáci pridali, Vaškaninom znížili, mohli aj vyrovnať, ale sólo nájazd Paňko nedal.

Zostava: Dzupina, Gerek, Vaškanin, Harakaľ, Bajcura,,Patkaň,Volohda, Paň­ko, Kamenický striedali: Cimbala, Be­režňák, Marcin,Pančák, Šturák, Tréner: Hrico

Autor: redakcia