PUBLICISTIKA
 
Kto sa podieľa na rozvoji samosprávy? Išli by dlhoroční starostovia do ďalších volieb?
zobraziť celý článok Starostovia a primátori, ktorí boli v jesenných komunálnych voľbách zvolení minimálne tretí krát do vedenia obcí a miest sa v prieskume Združenia miest a obcí Slovenska vyjadrili k tomu, kto sa podľa nich najvýraznejšie podieľa na rozvoji samospráv. Tiež odpovedali na to, či by...
Spoločenská kronika
zobraziť celý článok Spoločenská kronika za mesiac marec 2019
Župan chystá výjazdové rokovanie vo Svidníku
zobraziť celý článok Predseda Prešovského samosprávneho kraja Milan Majerský zaviedol tradíciu výjazdových rokovaní v jednotlivých okresoch kraja. V apríli sa chystá aj do Svidníka, predbežný termín je 24. apría. Plánuje sa stretnúť so starostami a primátormi okresu. V programe rokovania sú rôzne...
V KOREJOVCIACH PRIBUDOL NOVÝ PRÍSTREŠOK
zobraziť celý článok Na minuloročnom výjazdovom rokovaní vlády vo Svidníku bola každej obci okresu schválená istá finančná dotácia. Na čo peniaze použili v Korejovciach sme zisťovali u starostu obce Jaroslava Ka-pu.
Polícia zavádza novinku: Poškodzovanie prírody budú odhaľovať intenzívnejšie, pomôžu aj ochranári
zobraziť celý článok Od prvého apríla začala polícia vážnejšie bojovať proti trestným činom poškodzovania životného prostredia.
Pokazenú strechu na cintoríne bleskovo opravili
zobraziť celý článok Búrkou poškodená a zatekajúca strecha Domu smútku už nie je problém. Mesto sa postaralo o jej opravu.
Predošlá 1/1 Ďalšia