Z REGIÓNU
 
NA BREHOCH SVIDNÍCKYCH RIEK SA NACHÁDZA MNOŽSTVO ODPADKOV
zobraziť celý článok Ak obľubujete prechádzky popri svidníckych riekach, nemohli ste si nevšimnúť množstvo odpadkov, ktoré sa počas zimy ukrývali pod snehovou prikrývkou. Na túto situáciu taktiež upozorňovali aj občania na sociálnych sieťach.
Stále chceme kompostéry pre domácnosti vo Svidníku
zobraziť celý článok Mestu Svidník bolo vo februári tohto roka doručené oznámenie o odstúpení od zmluvy na zakúpenie kompostérov pre rodinné domy. Zmluva bola podpísaná 12. 6. 2018 a od tohto termínu prebiehala niekoľkokrát súťaž na obstaranie kompostérov. Bohužiaľ, ani jedno kolo tejto súťaže...
Munícia ohrozovala životy ľudí
zobraziť celý článok V stredu minulého týždňa, počas výkopových prác v lesnom poraste, bola v katastrálnom území obce Hunkovce nájdená munícia z obdobia II. svetovej vojny.
Mestský úrad bude mať čoskoro nových vedúcich odborov
zobraziť celý článok Tento týždeň, v stredu 20. marca o 13.00 hod., bude výberové konanie na pozície vedúcich odborov na Mestskom úrade vo Svidníku.
Kontrolovali protipovodňové opatrenia i stav amfiteátra
zobraziť celý článok Stredajšie predpoludnie primátorka Ivančová strávila v čižmách, nie v zimných, ale v pracovných a mapovala situáciu pri protipovodňových prácach.
Predošlá 1/1 Ďalšia