Z REGIÓNU
 
IVANČOVÁ: Prvý rok je vždy o nastavovaní systému, o príprave na ďalšie roky.
zobraziť celý článok Rok 2019 je pomaly na konci a je to čas, aby sme sa zastavili a otočili i porozmýšľali nad tým, aký bol. Či sa nám podarilo všetko, čo sme si priali, či sme radi v meste, v ktorom žijeme a ako sa darilo primátorke Marcele Ivančovej počas jej prvého roka, čo je prvou dámou mesta.
Vzdávame sa ohňostroja.
zobraziť celý článok Hlavnou myšlienkou Silvestra 2019 je zvyšovať ekologické vnímanie aj takejto formy zábavy a znižovať hlučnosť samotnej oslavy Nového roka. Tento rok sme práve zo spomínaných dôvodov pripravovali laserovú show v kombinácii s klasickým, ale kratším ohňostrojom. Udalosti spojené...
Denné centrum je tu pre vás, milí seniori
zobraziť celý článok Denné centrum je tu pre vás, milí seniori, rok 2019 sa pomaly chýli k svojmu záveru a nás čakajú najkrajšie sviatky roka, počas ktorých strávime chvíle v spoločnosti našich najbližších.
Bude sídlisko Utra vyzerať takto?
zobraziť celý článok Začiatkom decembra mesto Svidník podalo žiadosť v rámci výzvy na realizáciu vodozádržných opatrení. A takto by mohlo vyzerať sídlisko Utra v prípade, keby bolo mesto úspešné.
Predošlá 1/1 Ďalšia