PUBLICISTIKA
 
Náčelník mestskej polície plánuje zväčšiť svoj tím
zobraziť celý článok Náčelníkom Mestskej polície vo Svidníku sa nedávno už aj oficiálne stal Jaroslav Antoník. Zaujímali sme sa, ako sa mu darí vo funkcii.
Pomôže dvojročnému dievčatku! Zbierajte plastové vrchnáky
zobraziť celý článok Ak budete chcieť vyhodiť vrchnáky z plastových fliaš, porozmýšľajte nad ich odkladaním. Ich zbierkou totiž môžete pomôcť dobrej veci. Prispejete nimi na rehabilitačnú liečbu chorému dievčatku.
Talentovaná Jana zahviezdila vo svete rozprávok
zobraziť celý článok Mladá a talentovaná Jana Petriková nás reprezentovala v cukrárskej súťaži. Minulý víkend piekla svoje jedinečné diela v Piešťanoch. Jej dielo ocenili druhým miestom.
Aj v zime môžete ísť na dovolenku k moru
zobraziť celý článok Ak chcete ísť na dovolenku k moru, v októbri môžete letieť aj z Bratislavy. Z Viedne však môžete vycestovať kedykoľvek v roku a bez pauzy.
Ženy z charity vyrábajú unikátne bábky a kabelky
zobraziť celý článok Vo svidníckej charite vyrábajú unikátne kabelky a bábiky z látok. Medzi bábkami sú aj mnohé osobnosti. Ak im pomôžete nepotrebným oblečením, budú vám vďačné. Potešia sa však aj keď prispejete látkami.
DETSKÝ ČIN ROKA 2013: KTO ZÍSKA OCENENIE DETSKÝ ČIN ROKA 2013?
zobraziť celý článok Deti práve v týchto dňoch čítajú v školách nominované príbehy a hlasujú. Zapojte sa i Vy!
Pochovala dcéru, stará sa o vnučku
zobraziť celý článok Dcérka jej zomrela na rakovinu a tak sa stará o svoju malú vnučku. Vychovávateľku z Detského domova vo Svidníku, Annu Mindekovú (63) ocenil minister za jej významný prínos pri obnove rodiny.
Baby z kapely Druhé Ja založili skupinu ako truc podnik!
zobraziť celý článok V druhom kole Stropkovskej hudobnej ligy vystúpili v sobotu síce len dve kapely, ale zato sa bolo na čo pozerať. Druhé Ja a noXcuse predviedli kvalitné výkony, ktorými návštevníkov Holičstva vyzvali k skvelej atmosfére a výbornej zábave.
Fantasy štartuje na koncertoch nazlostený a nadávajúci gitarista
zobraziť celý článok Stropkovská hudobná liga odštartovala 5. ročník prvým kolom. Piatkový večer sa vo svidníckom Holičstve niesol v znamení burcujúcej atmosféry. Kapely sa mohli oprieť o fanúšikov a tí dostali slušnú porciu rocku.
Predošlá 1/1 Ďalšia