Z REGIÓNU
 
Vranovskej SAD-ke sa zrejme výstavba obchodného centra vo Svidníku nepáči
zobraziť celý článok Voči priestorom svidníckej stanice majú Svidníčania mnohé výhrady. Nefajčiarom však prekáža hlavne fajčenie, ktoré je zakázané. Vranovskú SAD prekvapuje výstavba obchodného centra.
Svidnícka nemocnica je v poslednej tridsiatke
zobraziť celý článok Všeobecná zdravotná poisťovňa zverejnila výsledky prieskumu hodnotenia nemocníc. V rebríčku kvality sa ocitla svidnícka nemocnica na 77. mieste.
Teplo majú späť
zobraziť celý článok Minulý týždeň bol pre niektorých Svidníčanov chladivý. V niektorých bytoch sa nekúrilo, s vykurovaním sa začalo až v piatok.
ŽUPNÉ VOĽBY: Oficiálne zoznamy stále nie sú k dispozícii
zobraziť celý článok Voliť v župných voľbách sa dá iba v mieste trvalého bydliska a rozhodovať o budúcich predsedoch a poslancoch samosprávnych krajov môžu aj cudzinci s trvalým pobytom na Slovensku. Oficiálny zoznam zaregistrovaných kandidátov na poslancov do našej uzávierky nebol známy.
Veriaci sa zišli v Ladomírovej
zobraziť celý článok Stovky veriacich z celej krajiny sa zišli na pútnickom mieste v Ladomirovej. Boli tu dvojdňové slávnosti v česť sviatku sťatia hlavy svätého Jána Krstiteľa.
Okolo Svidníka pobehujú vlci!
zobraziť celý článok Sedem kráv a tri teľatá našli ležať na farme v Ladomírovej. Pravdepodobne šlo o útok vlka.
Výzva kandidátom na županov a poslancov vo voľbách do VÚC
zobraziť celý článok Vzhľadom na medializované informácie predsedu Strany rómskej únie na Slovensku (SRUS), že v niektorých krajoch už začalo ovplyvňovanie rómskych voličov pred voľbami do VÚC, vyzývam týmto všetkých kandidátov na županov a poslancov, aby neporušovali zákon kupovaním hlasov...
Šoféri majú v tomto období viac povinností
zobraziť celý článok Jeseň a zima sú špecifické obdobia najmä pre motoristov, ktorí by mali v záujme bezpečnosti prijať isté opatrenia. Nadchádzajúce obdobie bude vodičom stále viac sťažovať podmienky na jazdu. Dážď a hmla znižujú viditeľnosť a mokrá vozovka zvyšuje pravdepodobnosť vzniku...
Prvé zasadnutie vedenia okresného úradu
zobraziť celý článok V malej zasadačke Okresného úradu Svidník, v pondelok 7.11.2013 sa uskutočnila, svojim spôsobom historický významná, prvá pracovná porada vedenia okresného úradu.
Predošlá 1/1 Ďalšia