Z REGIÓNU
 
Zlodej kradol v obchode so zeleninou, peniaze nevzal
zobraziť celý článok Muž v obci neďaleko Giraltoviec sa vkradol do predajne ovocia a zeleniny v budove bývalého nákupného strediska. Prisvojil si cigarety a alkohol. Peniaze majiteľovi nevzal. 
Ukradol elektroniku, spotrebiče i lyžiarsku výstroj
zobraziť celý článok V Rakovčíku vyčíňal zlodej. Rozbil okno na rodinnom dome a ukradol rôzne elektrické spotrebiče. 
Neoprávnene vyrúbal 36 stromov
zobraziť celý článok Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Turany nad Ondavou vzniesol obvinenie 49-ročnému mužovi z obce Lomné, okr. Stropkov, pre prečin porušovania ochrany rastlín a živočíchov.
Počet chorých v okrese Svidník mierne vzrástol
zobraziť celý článok V týchto dňoch rastie počet ľudí chorých na chrípku a akútne respiračné ochorenia. Najčastejšie boli choré deti. Vo svidníckej nemocnici sú zakázané návštevy.
Díleri boli na základných školách NIEKTORÝCH RODIČOV TAKÝTO PREDAJ POBURUJE
zobraziť celý článok Minulý týždeň priniesli niektoré školopovinné deti domov letáčiky, ktoré hovorili o tom, že si môžu kúpiť plastelínu a k tomu dostanú šnúrky. Niektorí rodičia takýto predaj odsudzujú a hovoria o tzv. „šmejdoch“ na školách.
Chaotickému parkovaniu pri nemocnici odzvoní
zobraziť celý článok Minulý rok vedenie nemocnice dalo odstrániť hlavnú rampu pri vstupe do areálu nemocnice. Dôvodom boli majetkové pomery. Na jednej strane mohli ísť do areálu všetky autá, zväčša to však spôsobovalo preplnené parkoviská. Teraz chce opäť zaviesť kontrolovaný vstup do areálu.
VITAJTE MEDZI NAMI: Vo Svidníku rodila aj Vietnamka
zobraziť celý článok Minulý týždeň sa okrem iných detičiek narodili vo svidníckej pôrodnici aj tieto deti. Rodiť na Slovesnko prišla aj žena z Vietnamu.
Bude výročie smrti Vasiľa Biľaka
zobraziť celý článok 6. februára 2015 si pripomíname rok od smrti rodáka z okresu Svidník Vasiľa Biľaka. Pôvodným povolaním bol krajčír, pochádzal z Rusínskej obce Krajná Bystrá.
Na žiakoch zo Svidníka  robili epidemiologickú štúdiu
zobraziť celý článok Lekári zisťovali, aký je stav orálneho zdravia detí na Slovensku. Do výskumu zapojili aj deti zo Svidníka. 
Prenájom môže spôsobiť spory
zobraziť celý článok Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom alebo realitným centrom. Zároveň treba spísať aj odovzdávací protokol a poistiť byt aj nájomcu.
Predošlá 1/2 2 Ďalšia