Z REGIÓNU
 
Areál stanice je vandalom tŕňom v oku!
zobraziť celý článok Občania opäť upozornili na znečisťovanie areálu stanice odpadkami. V betónovom múre si z neho robia smetisko.
Ako sa bude riešiť vývoz odpadu vo Svidníku?
zobraziť celý článok Poslanci pokračovali v debate o skládke odpadu v Šemetkovciach minuý týždeň. Na zastupiteľstvo zástupcovia firmy neprišli. Hovorili aj o tom, či skládku kúpiť.
BALICA: Firma ICA permanentne porušuje zákonník práce
zobraziť celý článok Minulý týždeň sa vo Svidníku začalo povrávať, že vo svidníckom ICA sa bude znova prepúšťať. Kontaktovali sme emailom i samotnú firmu, tá nám však na naše otázky neodpovedala. Podľa informácie zverejnenej na internetovej stránke Sociálnej poisťovne je firma ICA dlžníkom so...
PUBLICISTIKA
 
Veľkonočná nedeľa v Senior dome Svida vo Svidníku
zobraziť celý článok „Christos voskres, spievaj a jasaj, Syn Boží slávne z hrobu vstal. Premohol smrť vznešený Vládca a večný život zvestoval…” Po dlhom pôstnom období, ktorým sme pripravovali naše duše a telá, prišiel čas radostného Christos voskrese!
Výsledky Rýchlostného maratónu v číslach
zobraziť celý článok Napriek tomu, že polícia vopred zverejnila presné miesta a ulice, na ktorých budú policajti bude merať rýchlosť, a ktoré možno práve priestupcovia sami navrhli, výsledky sú neuveriteľné. Policajti odhalili každú hodinu 45 vodičov, ktorí prekročili stanovené rýchlosti....
Gréckokatolícka charita si pripomenula Medzinárodný deň modlitieb
zobraziť celý článok Na Medzinárodný deň modlitieb a povedomia proti obchodovaniu s ľuďmi si charita pripomenula sviatok sv. Jozefíny Bakhity, sudánskej otrokyne.
Dopravná nehoda, vodič pod vplyvom alkoholu
zobraziť celý článok Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu vo Svidníku vedie trestné stíhanie vo veci podozrenia z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky
Nález povojnovej munície
zobraziť celý článok 47-ročný pán Jozef zo Svidníka 18. 4. 2017 ráno telefonicky oznámil na linku 158 nález munície.
Psí pomocníci oslavujú
zobraziť celý článok Svet oslavuje Deň vodiacich psov v spolupráci s Medzinárodnou federáciou cvičiteľov vodiacich psov (IGDF). Pes je veľkým pomocníkom a priateľom nielen pre nevidiacich, ale aj pre ostatných.
Odborníci radili ako na ovocné dreviny
zobraziť celý článok Levická firma Kohaplant, ktorá sa pýši výsadbou ovocných drevín, ponúkala stromčeky aj v Giraltovciach. Okrem predaja sortimentu vedia poradiť, ako sa o ne starať.
Predošlá 1/3 2 3 Ďalšia